Faq

Najczęściej zadawane pytania

Program na półkoloniach jest tylko w ciągu dnia i nie obejmuje noclegu – codziennie rano i wieczorem dzieci są odbierane przez rodziców lub wracają naszym transportem do Warszawy.

Posiłki są przygotowywane w naszej restauracji i podawane są wg ustalonego menu. Przez cały dzień woda do picia bez ograniczeń.

W przypadku diety/uczulenia/nietolerancji wybranych pokarmów, prosimy o informację.

Połkolonie - 3 posiłki (2 śniadanie, obiad, podwieczorek)

Obóz - 4 posiłki (2 śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

Wake weekend - serwujemy śniadania. sobotnią wspólną kolacje a'la carte.

 Wybierz termin i kliknij przycisk "zarezerwuj", to proste! Nastepnie wypełnij wszystkie pola i opcje. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas sms oraz email potwierdzeniem.

CENA OBEJMUJE:
● pakiet aktywności według wybranej oferty,
● wyżywienie według wybranej oferty,
● nocleg w przypadku obozu i wake weekendu,
● opiekę wychowawców i instruktorów,
● ubezpieczenie NNW

CENA NIE OBEJMUJE:
● dojazdu na miejsce
● w przypadku weekendów dla dorosłych wypożyczenia sprzętu wakeboardowego,
● w przypadku weekendów dla dorosłych obiadów i kolacji,

Transport dzieci na miejsce półkolonii realizowany jest klimatyzowanymi busem na trasie 3 trasach. Punkty zbiórki znajdują się w Centrum Warszawy, w Miasteczku Wilanów oraz na Reducie. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. W drodze powrotnej dzieci mogą być odebrane tylko przez osoby podane w upoważnieniu. ( jeżeli jest to inna osoba niż rodzic czy opiekun prawny )

Transport organizowany jest z wyznaczonych punktów zbiórki i nie jest możliwa zmiana trasy przejazdu autokaru.

Uczestnicy Półkolonii oraz obozów mogą być odebrani z Półkolonii jedynie przez Rodziców lub Opiekunów prawnych wymienionych w Karcie Uczestnictwa. Jeżeli chcieliby Państwo aby dziecko odebrała inna osoba (np. babcia, ciocia) konieczne jest pierwszego dnia turnusu przekazanie pisemnego upoważnienia do odbioru uczestnika przez wskazaną osobę.

Nie jest to konieczne, zapewniamy cały sprzęt sportowy na czas trwania zajęć. Lecz ze względów higienicznych zalecamy posiadanie własnej pianki neoprenowej.

Tak. Pomimo wyposażenia podczas zajęć w kamizelkę asekuracyjną, dziecko obowiązkowo musi umieć pływać i czuć się swobodnie w wodzie aby czerpać przyjemność z wakeboardu.

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane do podpisanego bagażu): odzież na zmianę (spodnie, bluzki, bielizna, ręcznik, buty), czapka przeciwsłoneczna lub na uszy w przypadku złej pogody, krem z filtrem UV, klapki.

Pływamy na wakeboardzie nawet w deszczu używając pianek neoprenowych zapewniających komfort cieplny. Tylko w przypadku burzy wprowadzamy program zastępczy.

Jest to oczywiście możliwe. Jeśli tylko na półkolonii/obozie są jeszcze wolne miejsca dzieci mogą być w tej samej grupie. O prośbie zostanie poinformowana także wychowawczyni i kierownik półkolonii.

Tak, można zmienić turnus do 7 dni przed jego rozpoczęciem. Prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Półkolonie są formą wypoczynku bez noclegu i nie stanowią imprezy turystycznej, w związku z czym niestety nie można za pomocą Bonu Turystycznego dokonać płatności za półkolonie.

Alior Bank 05 2490 0005 0000 4520 7066 5108

tytuł przelewu: imię i naziwsko uczestnika, turnus, transport.

Potwierdzenie prosimy przesłać na email polkolonie@wakefamily.pl

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: tel. 888 333 141 

e-mail: polkolonie@wakefamily.pl