Nasza kadra

Wychowawcy i instruktorzy w Wake Family to wykwalifikowana kadra, która od lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą podczas półkolonii, obozów czy zajęć pozaszkolnych. Są to absolwenci kierunków pedagogicznych, ze specjalizacjami sportowymi co idealnie wpisuje się w charakter pracy na półkoloniach wakeboardowych.

Kierownik Półkolonii i obozów

Arkadiusz Dudkiewicz - z Wake Family związany od 2013 roku, kiedy to dołączył do ekipy jako operator wyciągu w Trzcianach! Zawodowo trener snowboardu SITS, instruktor wakeboardu, pływania i akrobatyki. W ciągu roku organizator zajęć akrobatyki w AcroFamily, w zimie trener snowbordu w warszawskim klubie Freestyle Club. Z wykształcenia mgr Wychowania Fizycznego i Trener przygotowania motorycznego. Ratownik WOPR. Sport to jego pasja, którą dzieli się z podopiecznymi! 

WYCHOWAWCY

Zofia Małachowska -  psycholożka specjalizująca się w pracy z młodszymi
dziećmi i i ich rodzicami. Ukończyła wydział psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Nadia Jasińska - Trenerka Akrobatyki w klubie sportowym AcroFamily. Wychowawca i absolwentka wydziału Turystyki i Rekreacji. 

Aleksandra Bartczak - wychowawca kolonijny, studentka kierunku sport na Akademii Wychowania Fizycznego. Snowboarderka i podróżniczka.

Michał Olszewski - absolwent szkoły sportowej (EWS, kierunek WF). Instruktor rekreacji. Aktualnie student trzeciego roku psychologii.  Swoje akrobatyczne umiejętności nabył poprzez 10-letni trening brazylijskich sztuk walki - Capoeiry. Realizuje się w treningu najmłodszych jak również starszych grup. 

Adam Miskiewicz - wieloletni zawodnik sekcji pływania Start Łódź. Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego AWF Warszawa, wychowawca kolonijny, trener pływania i miłośnik sportów motorowodnych. W roku szkolnym prowadzi indywidualną naukę pływania w Warszawie.

Katarzyna Mandes - studentka pedagogiki, wychowawca kolonijny na naszych półkoloniach od samego początku! W roku szkolnym korepetytorka z matematyki. 

Dominika Sobol - wychowawca kolonijny, absolwentka wydziału Turystyki i Rekreacji. Obecnie na studiach aktorskich, aktorka teatralna.

Instruktorzy 

Igor Truszkowski - snowboardzista z akutalnym tytułem Mistrza Polski w Slopstyle i BigAir w snowboardzie. Instruktor i kompan półkolonistów do pływania na doublu. Wychowanek klubu snowboardowego Freestyle Club Michała Ligockiego.

Bartek Kwiatkowski - licencjonowany instruktor deskorolki, student AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Poza sezonem letnim, instruktor deskorolki i snowboardu w Freestyle Club.  Wychowawca kolonijny.

Operatorzy wyciągów

Michał Jarząbek - kierownik ekipy operatorów i instruktorów w Wake Family! Instruktor wakeboardu i snowboardu. W sezonie zimowym trener w warszawskim klubie snowboardowym Freestyle Club. W lecie trener w klubie Wake Family Brwinów! Ze sportami deskowymi związany od dziecka. 

Miłosz Wójcicki - operator i instruktor wakeboardu - student wydziału Fizjoterapii, zawodowy tenisista stołowy.

Adam Bogócki - operator i instruktor małego wyciągu. Student informatyki i zapalony motolotniarz.

Kuba Koperski - operator małego i dużego wyciągu. Pasjonata wedrówek po jaskiniach i ratownik hobbysta.

Franek Łojeczko - operator dużego wyciągu. Instruktor wakeboardu i akrobatyki. Zapalony motolotniarz.

Kamil Foks- operator i instruktor wakeboardu. Muzyk pasjonata DJ.

Paweł Marczak - licencjonowany trener piłki nożnej UEFA B, absolwent AWF w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. W roku szkolnym trener w szkółce piłkarskiej i instruktor snowboardu w Freestyle Club na Górce Szczęśliwickiej. Wychowawca kolonijny.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami: tel. 888 333 141 

e-mail: polkolonie@wakefamily.pl